Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent działu administracji

"REFORMA NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o." SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • reprezentowanie spółki przed urzędami i innymi instytucjami (przygotowywanie pism, wniosków, pełnomocnictw, załatwianie bieżących spraw, kontakt telefoniczny, mailowy),

  • zarządzanie obiegiem dokumentacji, w tym korespondencją,

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura w tym zakupy, wyszukiwanie dostawców usług,

  • archiwizacja dokumentów, wprowadzanie dokumentów do systemu,

  • obsługa klientów w zakresie podpisywania protokołów, przekazywania kluczy,

  • wspomaganie działu księgowego w zakresie niezgodności faktur, wysyłania faktur itp.,

  • wspomaganie w zarządzaniu nieruchomościami w zakresie odczytu liczników, wywieszania ogłoszeń, przygotowywanie powiadomień i pism, przygotowywanie zestawień w excelu itp.,

  • wykonywanie zadań bieżących powierzonych przez zarząd spółki.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), Google Docs,

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,

  • dobre zarządzanie czasem,

  • samoorganizacja pracy,

  • odpowiedzialność za powierzone obowiązki,

  • dokładność,

  • prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

  • mile widziani studenci V roku studiów.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w oparciu o coraz to ciekawsze inwestycje,

  • dobre i pewne wynagrodzenie,

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • niezbędne narzędzia do pracy tj.: telefon, komputer,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • biuro zlokalizowane w centrum Poznania – Jeżyce.

"REFORMA NIERUCHOMOŚCI sp. z o.o." SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Jesteśmy młodym, a jednocześnie doświadczonym zespołem, zajmującym się ”reformą” nieruchomości – kupowaniem i remontem zaniedbanych kamienic i mieszkań na terenie Poznania, a następnie ich sprzedażą. Zrealizowaliśmy już łącznie 9 projektów o powierzchni około 9000 m2 (około 160 mieszkań). Przed nami kolejne nieruchomości i wyzwania – zapraszamy Ciebie do wspólnej REFORMY NIERUCHOMOŚCI!

Przewiń do profilu firmy