Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka / Asystent Działu Handlowego

  • Poznań, Komorniki (pow. poznański; gm. Kleszczewo), wielkopolskie
  • Asystent
  • 16.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Victor Ink Jet System Service Sp. z o.o.

    Jesteśmy przedstawicielem zagranicznych firm produkujących urządzenia mające zastosowanie w przemyśle. Zajmujemy się ich sprzedażą, montażami, serwisem, doradztwem technicznym i szkoleniami. Siedziba firmy znajduje się w Poznaniu, a zasięg naszych działań obejmuje całą Polskę. Współpracujemy z wieloma dużymi i znanymi firmami produkcyjnymi.

    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Komorniki (pow. poznański; gm. Kleszczewo)
    Numer referencyjny: ADH02/2018

    Opis stanowiska:

    • Bezpośredni kontakt z kontrahentami oraz potencjalnymi klientami (ankiety, zapytania, wywiad, należności etc.)
    • Dobra dykcja
    • Pomoc w obsłudze sekretariatu działu (łączenie rozmów telefonicznych, korespondencja z klientami etc.)
    • Prowadzenie kalendarza spotkań działu handlowego
    • Kompleksowa obsługa działu handlowego
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
    • Nadzór i tłumaczenie dokumentów.
    Wymagania:
    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
    • Mile widziana znajomość języka angielskiego
    • Biegła obsługa komputera, w tym pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
    • Mile widziany status osoby bezrobotnej

    Oferujemy:

    • Pracę w renomowanej firmie, będącej liderem swojej
    • Miłą i przyjazną atmosferę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie związane z osiągnięciami działu handlowego
    • Natychmiastowe zatrudnienie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).