Oferta pracy

Asystentka/Asystent działu handlowego

M.i R. PRASEK SP.J.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Autoryzowany dealer marki Hyundai Grupa M. i R. Prasek poszukuje kandydata na stanowisko:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie procesu sprzedaży i obsługi Klientów
  • dbałość o realizację standardów jakościowych firmy
  • koordynacja prac związanych z przygotowaniem samochodów do wydania
  • współpraca z serwisem i magazynem w zakresie weryfikacji zleconych prac
  • przygotowanie dokumentacji związanej z wydaniami aut
  • wydawanie samochodów Klientom z zachowaniem procedur i standardów marki
  • dbałość o czystość ekspozycji w salonie i samochodów testowych
  • dbałość o czystość w salonie
  • realizacja zadań zgodnie z poleceniami przełożonego
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami marki

WYMAGANIA:

  • silnej motywacji własnej i zapału do pracy
  • komunikatywności i pozytywnego nastawienia
  • zaangażowania, skrupulatności i systematyczności
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • umiejętności pracy z Klientem
  • umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy
  • praktyczniej znajomości pakietu Ms Office
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę w przyjaznym i nastawionym na współpracę zespole
  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju zawodowego, certyfikowane, specjalistyczne szkolenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych z klauzulą „Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez M. i R. PRASEK Sp.J. z siedzibą w Radomiu („Spółka”) dla celów udziału w procesie rekrutacyjnym, w którym złożyłem/ złożyłam dokumentację rekrutacyjną.”

Powyższa zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, jednak jej odwołanie uniemożliwi udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy