Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/asystent działu handlowego

Elmak Sp. z o.o.

Aleja Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego 22

Rzeszów

Twój zakres obowiązków

  • realizacja bieżących zadań związanych z organizacją pracy działu handlowego

  • wsparcie działań marketingowych i sprzedażowych

  • kontakt z klientami

  • współpraca z innymi działami w firmie

  • przygotowywanie raportów i analiz

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów

Nasze wymagania

  • biegła obsługa komputera (MS Office, Outlook)

  • dobra organizacja pracy własnej

  • umiejętność znajdowania nowych rozwiązań prowadzących do optymalizacji pracy

  • komunikatywna znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie

  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista

To oferujemy

  • umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • ciekawa, pełna wyzwań praca w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość wszechstronnego rozwoju pracownika w tematyce handlu i marketingu

  • kontakt z profesjonalnymi kanałami sprzedaży i partnerami międzynarodowymi

  • merytoryczne wsparcie w pierwszych tygodniach pracy

  • możliwość udziału w szkoleniach i spotkaniach branżowych

  • firmowe wyjazdy integracyjne i wspólne wyjścia „na miasto”

  • możliwość testowania nowinek technologicznych zanim zostaną wprowadzone na rynek

  • bezpłatne miejsce parkingowe (sprawdź u innych!)

  • praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

O nas

Markę Savio tworzymy my – młodzi ludzie z Rzeszowa, ludzie pozytywnie nastawieni do świata (przynajmniej tak nam się wydaje) i mocno zakręceni na punkcie nowinek technologicznych. Na co dzień zajmujemy się wprowadzaniem na rynek akcesoriów elektronicznych, takich jak sprzęt gamingowy, superszybkie ładowarki, TV boxy i kable audio-video. Nasze produkty znajdziesz np. w Media Markcie, Neonecie, Media Expercie, Komputroniku i u największych dystrybutorów IT/RTV. Sami stworzyliśmy naszą markę od podstaw i ciągle ją rozwijamy, wprowadzając nowe produkty, projektując opakowania i spotykając się z klientami. Praca w Savio daje nam wiele satysfakcji, zwłaszcza kiedy trzeba testować nową serię produktów gamingowych :-)

Właścicielem marki Savio jest rzeszowska rma Elmak Sp. z o.o., działająca na rynku elektroniki użytkowej od 31 lat. Elmak jest producentem pilotów zdalnego sterowania do urządzeń RTV oraz wielu rodzajów sterowników elektronicznych do sprzętu AGD. Projektowanie i produkcja wszystkich wyrobów sprzedawanych pod marką Elmak odbywa się w zakładzie w Rzeszowie. Firma zgromadziła szereg nagród i tytułów, m.in. „Lidera Innowacji i Rozwoju” i czterokrotnie „Innowatora Podkarpacia”.

W 2011r. Elmak stworzył również markę Savio, pod którą sprzedaje akcesoria elektroniczne produkowane przez wyselekcjonowanych dostawców krajowych i zagranicznych, zgodnie z wymogami firmy.

Obecnie Elmak składa się z dwóch oddziałów: jednego zajmującego się produkcją pilotów i sterowników elektronicznych oraz drugiego zajmującego się rozwojem marki Savio. Dzięki współpracy obydwu działów i merytorycznemu wsparciu doświadczonych inżynierów elektroników produkty Savio spełniają najwyższe standardy jakości.

Niniejsza oferta dotyczy pracy wyłącznie z produktami marki Savio.

Jesteśmy polską firmą; w Rzeszowie mamy swoją siedzibę, a nie drugorzędny oddział wielkiego koncernu.

Właściciele firmy to normalni ludzie, których możesz spotkać na co dzień, a nie anonimowy fundusz inwestycyjny czy bank.

Nasza praca nie jest ograniczona gąszczem korporacyjnych zasad, wiele spraw załatwia się szybko i bez zbędnych formalności.

Dobre pomysły pracowników od razu wcielamy w życie.

Dajemy niezwykłe możliwości rozwoju, gdyż z bliska widzimy i doceniamy starania pracowników.

Najzdolniejszym pracownikom oferujemy możliwość awansu; większość obecnych kierowników awansowało w ramach rekrutacji wewnętrznej.

Staramy się dostrzegać, że życie składa się nie tylko z pracy, dlatego czasem organizujemy akcje pomocy społecznej, albo bawimy się wspólnie na kręglach, w escape room’ach, itp.

Pamiętaj, że w pracy spędzasz dużą część swojego życia. Warto spędzić ten czas w pozytywnej atmosferze z ciekawymi ludźmi i rozwijającymi projektami. Kiedy się poznamy, przekonasz się, że u nas tak właśnie jest!

Cenimy ludzi kreatywnych i pełnych energii, więc jeśli dodatkowo chcesz pochwalić się czymś, z czego jesteś dumny, niekoniecznie czymś związanym z pracą – napisz nam o tym w e-mailu, albo prześlij to w załączniku.