Ta oferta pracy jest nieaktualna od 116 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka / Asystent działu handlowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Tworzymy inspirujące i funkcjonalne wnętrza biurowe sprzyjające wzrostowi efektywności pracy. Dokładnie analizujemy potrzeby naszych klientów, aby zapewnić im indywidualnie dopasowane rozwiązania. Osiągnięcie najlepszych efektów umożliwiają nam stosowane produkty renomowanych marek, które łączą w sobie takie cechy, jak: innowacyjność, wysoką jakość, nowoczesny design i odpowiedzialność ekologiczną. Zalety oferowanych produktów i profesjonalizm wykwalifikowanego zespołu są gwarancją naszego sukcesu od 15 lat.

    Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska

    • Aktywne wsparcie sprzedaży Key Account Managera z możliwością bezpośredniego udziału w spotkaniach handlowych
    • Sporządzanie dokumentacji handlowej: oferty, zamówienia, potwierdzenia
    • Prowadzenie korespondencji z klientami i dostawcami firmy
    • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami
    • Telefoniczny kontakt z potencjalnymi klientami, umawianie spotkań biznesowych
    • Raportowanie na potrzeby Dyrektora Sprzedaży
    • Badanie rynku konkurencji

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
    • Znajomość pakietu MSOffice
    • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu zaawansowanym
    • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • Odpowiedzialność i sumienność, zaangażowanie w zlecone zadania
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Dobra organizacja pracy
    • Nienaganna dykcja i prezencja
    • Umiejętność pracy w zespole

    Oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Szkolenia
    • Atrakcyjne środowisko pracy
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem i listu motywacyjnego pocztą elektroniczną klikając przycisk Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)