Oferta pracy

Asystentka/Asystent Działu HR

GrycanO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie obszaru rekrutacji (publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych, selekcja aplikacji i wstępny kontakt z kandydatami, koordynacja spotkań)

  • realizowanie zadań związanych z organizacją szkoleń i onboardingu pracowników

  • obsługa systemu ATS (eRecruiter) oraz rejestrowanie i uzupełnianie danych w wewnętrznych platformach/systemach HR

  • dbanie o pozytywny candidate&employee experience

  • przygotowywanie raportów na potrzeby działu w zakresie wskaźników HR i bieżących potrzeb

  • inne działania administracyjne wspierające zespół HR w codziennych obowiązkach

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe

  • pierwsze doświadczenia zawodowe w obszarze rekrutacji (liczą się praktyki i staże)

  • dobra znajomość programów Excel, PowerPoint i Word

  • sprawność w posługiwaniu się kanałami social media

  • umiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwoju w obszarze HR

  • umiejętność współpracy i budowania relacji

  • postawa nastawiona na szukanie rozwiązań

To oferujemy

  • zatrudnienie w najbardziej rozpoznawalnej firmie rodzinnej w Polsce o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze HR

  • pracę w bardzo zgranym zespole, w atmosferze wsparcia i życzliwości 😊

  • możliwość częściowej pracy zdalnej

  • pakiet benefitów, w tym zniżki na nasze pyszne lody i kawę 😊 a także karta Multisport, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Grycan

Lody to nasza pasja! Produkujemy je z najlepszych składników łącząc tradycyjne receptury i rzemieślnicze metody. Dziś jesteśmy liderem na rynku lodów familijnych i najbardziej rozpoznawalną marką rodzinną w Polsce.

Przewiń do profilu firmy