Oferta pracy

Asystentka/Asystent Działu IT

Anwim S.A.O firmie

Anwim S.A.

Daimlera 2

Warszawa

MOYA SIEĆ STACJI PALIW

Anwim S.A. to polska spółka z niemal trzydziestoletnim doświadczeniem na krajowym rynku hurtowej sprzedaży i dystrybucji paliw płynnych. Firma jest właścicielem ogólnopolskiej sieci stacji paliw MOYA, która liczy obecnie ponad 260 placówek na terenie całej Polski. Jest najdynamiczniej rozwijającą się siecią stacji paliw w kraju. Oferuje pełną gamę usług: sprzedaż paliw, koncept gastronomiczny Caffe MOYA, sklep oraz korzystny program flotowy MOYA Firma. Do końca 2023 roku sieć MOYA powiększy się do min. 350 placówek w całej Polsce.

Do współpracy zapraszamy ambitne i pracowite osoby, z doświadczeniem w swoich specjalizacjach. Oferujemy atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia, liczne dodatkowe benefity oraz wspaniałą atmosferę.

Podejmij wyzwanie i odpowiedz na poniższą ofertę rekrutacyjną!

Opis stanowiska

  • Obsługa sekretariatu Działu (front desk),
  • Obsługa administracyjna Działu IT, w tym: prowadzenie terminarza Działu, zarządzanie korespondencją, przygotowywanie, redagowanie, segregowanie, kompletowanie i archiwizacja dokumentacji prawnej Działu,
  • Bezpośrednia współpraca z działem prawnym w zakresie redagowania i archiwizacji umów, jak również z innymi działami w firmie w zależności od powierzonych obowiązków,
  • Organizowanie i bezpośrednia obsługa spotkań i konferencji,
  • Wyszukiwanie informacji niezbędnych do realizacji zadań pracowników,
  • Sporządzanie raportów, zestawień, rozliczeń,
  • Wprowadzanie danych do systemów teleinformatycznych,
  • Uczestniczenie w procesie zakupowym w ramach procedury zakupu sprzętu (zgłoszenia, zapytania ofertowe),
  • Organizowanie podróży służbowych (hotele, bilety),
  • Składanie zamówień na artykuły biurowe dla Działu IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane administracyjne lub informatyczne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności: Word, Excel, PowerPoint) oraz obsługi urządzeń biurowych,
  • Gotowość do uczenia się nowych technologii i procesów,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej w związku z powierzonymi zadaniami oraz współpracy z klientami,
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się okolicznościach,
  • Rzetelność, skrupulatność oraz wielozadaniowość,
  • Samodzielność, kreatywność i pro aktywność w inicjowaniu zmian i wdrażaniu ich,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy w nowocześnie zarządzanej firmie,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Atmosferę pracy opartą na otwartej komunikacji, wzajemnym szacunku oraz szybkim procesie decyzyjnym,
  • Szkolenie wdrożeniowe w procesie adaptacyjnym,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • Atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia,
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach.

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem
w terminie 14 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia
za pomocą przycisku Aplikuj teraz pod ogłoszeniem.

ANWIM S.A. ul. Stańczyka 3, 01-237 Warszawa.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy