Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / asystent działu księgowego

Induprogress Sp. J.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy księgowaniu dokumentów w systemie księgowym (m.in. wyciągów bankowych, rozliczeń pracowniczych i faktur zakupu),

  • pomoc przy uzgadnianiu sald oraz analiza rozrachunków z kontrahentami,

  • pomoc przy sporządzaniu deklaracji podatkowych,

  • prawidłowa archiwizacja dokumentów,

  • dodatkowe prace zlecone przez zarząd i główną księgową.

Nasze wymagania

  • student/ka 4, 5 roku studiów - mile widziane finanse i rachunkowość,

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i podatków,

  • zdolności analityczne,

  • znajomości systemu pakietu MS Office,

  • otwartość i komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • rzetelność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • zdobycie doświadczenia w pracy w księgowości,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • szkolenia,

  • zestaw benefitów pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

O nas

Induprogress (Delta Electronics Industrial Automation) od ponad 11 lat dynamicznie rozwija struktury sprzedaży automatyki przemysłowej Delta Electronics w Polsce. Doświadczony zespół inżynierów, rozmieszczonych w kluczowych regionach kraju (Warszawa, Poznań, Katowice) oraz rozwiązania technologiczne ugruntowały pozycję naszej firmy w grupie wiodących dostawców automatyki przemysłowej w Polsce.