Do zgłoszenia prosimy załączyć klauzulę następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Prodigo S.A. z siedzibą we Wrocławiu, Al. Śląska 1, dla potrzeb niezbędnych w realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych jest dobrowolne.”
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Działu Relacji Inwestorskich

Prodigo S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 18 gru 2021
  • umowa zlecenie, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu w zakresie realizacji działań bieżących: biznesowych, organizacyjnych oraz reprezentacyjnych;

  • Współpraca z inwestorami;

  • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z pracą działu, m.in.: przygotowywanie dokumentacji, nadzór nad korespondencją, koordynowanie spotkań, podróży służbowych;

  • Przygotowywanie prezentacji i materiałów informacyjnych, zestawień na potrzeby Grupy.

Nasze wymagania

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne;

  • Nastawienie na współpracę z klientem zewnętrznym i wewnętrznym;

  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za wykonywane zadania, dobra organizacja pracy własnej.

  • Dobrze widziane doświadczenie w pracy z dokumentami.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę zlecenie/ umowę na zastępstwo w dynamicznie rozwijającej się grupie PRODIGO,

  • Przyjazną atmosferę , komfortowe warunki pracy;

  • Pakiet świadczeń dodatkowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do zajęć sportowych i rekreacyjnych, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie);

  • Siedziba pracodawcy w atrakcyjnym miejscu, z dostępem do bezpłatnego, zadaszonego miejsca parkingowego (stadion miejski Wrocławia);

  • Owocowo-warzywne poniedziałki i pyszną kawę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • parking dla pracowników

Grupę Kapitałową Prodigo tworzą zakłady prowadzące odzysk odpadów przemysłowych, produkcję paliw zastępczych a także recykling odpadów gumowych oraz metali żelaznych i nieżelaznych. Siedziba główna GKP - wraz z pełnym zapleczem back office - mieści się we Wrocławiu, natomiast 5 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych jest w województwach dolnośląskim, wielkopolskim oraz świętokrzyskim. Kluczowym elementem naszej strategii jest ciągły rozwój poprzez inwestowanie w kompetencje naszych pracowników oraz w nowoczesne procesy przetwarzania odpadów - również w oparciu o programy badawczo-rozwojowe realizowane w ramach własnego działu R&D.

Przewiń do profilu firmy