Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent działu Rozwoju i Inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2018-07-13

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CEETRUS Polska (dawniej Immochan) działa jako deweloper, komercjalizator i zarządca galerii oraz parków handlowych Auchan. Firma Immochan powstała we Francji w 1976 roku, a dziś już jako CEETRUS jest obecna w 12 krajach. W Polsce prowadzi działalność od 1996 roku. Obecnie CEETRUS Polska zarządza 24 centrami handlowymi, a ich łączna powierzchnia handlowa wynosi blisko 700 tys. mkw. W galeriach handlowych znajduje się około 1305 lokali, w których są obecne takie światowe marki jak: Toys’R’Us, Kiabi, H&M, Carry, Deichmann oraz popularne marki polskie m.in. CCC, Reserved czy Apart. Ofertę centrów z galerią handlową i hipermarketem Auchan w wybranych lokalizacjach wzbogacają market sportowy Decathlon, market budowlany Leroy Merlin oraz Norauto, których łączna powierzchnia sprzedaży wynosi ok. 170 tys. mkw. CEETRUS Polska jest również wyłącznym komercjalizatorem 16 obiektów handlowych z hipermarketem Auchan (d. Real) o powierzchni 38 183 mkw. Więcej informacji o działalności CEETRUS Polska znajduje się na stronie www.ceetrus.pl.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Umowa o pracę

    Osoba na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

    • Wsparcie Działu Rozwoju i Inwestycji w aspektach administracyjnych i organizacyjnych. Odpowiedzialność za obsługę sekretariatu działu i koordynowanie współpracy pomiędzy poszczególnymi zespołami.

    Główne zadania:

    • Czuwanie nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów w systemie,
    • Odpowiedzialność za otrzymywanie dokumentów i zaświadczeń np. z zakresu sprzedaży i zakupów gruntów; gromadzenie i weryfikowanie niezbędnych dokumentów do podpisania aktów (aneksów, wniosków o pozwolenie itp.),
    • Wsparcie w zakresie wprowadzania i aktualizacji danych w systemie,
    • Odpowiedzialność za archiwizację dokumentów, prowadzenie bazy danych,
    • Przygotowywanie prezentacji w Power Point, tworzenie sprawozdań, raportów, tabel na prośbę członków ekipy,
    • Wsparcie działu technicznego w zakresie koordynacji przepływu informacji dotyczących prac wykonawczych i nadzoru,
    • Wsparcie szefów projektów w zarządzaniu i archiwizacji protokołów, dokumentacji, kontraktów, właściwych dla danego projektu,
    • Wsparcie działu koncepcyjnego, organizacja i archiwizacja planów zagospodarowania i projektów oraz UDS,
    • Utrzymywanie dobrych relacji z klientami, partnerami, organami władzy i administracji,
    • Tłumaczenia w języku angielskim oraz francuskim,
    • Prowadzenie sekretariatu działu (zamawianie materiałów biurowych, organizowanie podróży służbowych itp.).

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie wyższe,
    • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie oraz dobra znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu Ms Office, w szczególności Excel i Power Point,
    • Mile widziane doświadczenie w sektorze nieruchomości,
    • Perfekcyjna organizacja pracy,
    • Inicjatywa, poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie, umiejętności interpersonalne.

    Oferujemy:

    • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie,
    • Różnorodność prowadzonych spraw,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów,
    • Miłą atmosferę i dobre warunki pracy.

    Prześlij swoje CV klikając w przycisk:

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Auchan Polska Sp. z.o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.