Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent działu sprzedaży

MINDGRAM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie cenników, materiałów informacyjnych,

  • wprowadzanie i aktualizacja informacji w systemach wsparcia sprzedaży (np. typu CRM),

  • weryfikacja baz danych,

  • przetwarzanie informacji rynkowych,

  • przygotowywanie analiz, zestawień, prezentacji na potrzeby działu handlowego i marketingu,

  • telefoniczny kontakt z klientami, udzielanie informacji dot. oferty produktowej, wsparcie w badaniach satysfakcji Klientów,

  • udział w przygotowywaniu eventów marketingowych.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • wymóg konieczny: bardzo dobra znajomość obsługi MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint),

  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu,

  • zdolności analityczne i dokładność,

  • otwartość w kontaktach interpersonalnych, wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole,

  • wykształcenie wyższe,

  • dobra znajomość języka angielskiego.