Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży

Kino Polska TV S.A.O firmie

Kino Polska TV S.A.

Puławska 435A

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie prezentacji na różne potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne

  • Sporządzanie raportów na podstawie danych sprzedażowych

  • Uczestniczenie w przygotowywaniu ofert sprzedażowych dla klientów

  • Wsparcie procesu zbierania raportów od operatorów kablowych

  • Obsługa bazy klientów i systemu CRM

  • Monitorowanie otrzymanych i wystawianych faktur

  • Pomoc w zakresie współpracy marketingowej z klientami

  • Wsparcie rozwoju produktu FilmBox+

  • Rozliczanie podróży/wyjazdów służbowych członków zespołu

  • Prowadzenie kalendarza i umawianie spotkań członków zespołu

  • Prowadzenie i sporządzanie notatek ze spotkań taktycznych zespołu sprzedażowego i zespołu digital

  • Wysyłanie/odbieranie poczty działowej

Nasze wymagania

  • Dokładność, systematyczność

  • Umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz pracy zespołu

  • Komunikatywność

  • Dobra znajomość MS Excel i Power Point

  • Bardzo dobrych umiejętności analitycznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Pracowitość i wielozadaniowość

  • Doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży będzie dodatkowym atutem w rekrutacji

To oferujemy

  • Otwartość na nowe pomysły i możliwość proponowania własnych inicjatyw

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku telewizyjnym, pracę w młodym i energicznym zespole

  • Wiele możliwości do rozwoju i nauki,

  • Szeroki zakres benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

Kino Polska TV S.A. to piąta grupa telewizyjna w Polsce. Spółka jest nadawcą popularnych kanałów, takich jak: poświęcony polskim filmom i serialom Kino Polska, jedyny ogólnodostępny kanał filmowo-serialowy w kraju; Stopklatka TV, prezentujący kultowe przeboje rodzimej sceny; Kino Polska Muzyka, a także Zoom TV, w którym można znaleźć intrygujące dokumenty, tajemnicze historie oraz najpopularniejsze polskie kabarety. Ponadto Kino Polska TV SA dystrybuuje wiele kanałów m.in.: filmowe Kino TV, FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Action, FilmBox Family i FilmBox ArtHouse oraz kanały tematyczne.

Przewiń do profilu firmy