Logo Pracuj.pl

Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży

LAVA GROUP S.C.O firmie

19,70–20,00
brutto / godz.
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

LAVA GROUP S.C.

Eugeniusza Romera 4B

Ursynów

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych
  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientem
  • przygotowywanie wizualizacji z logo klienta
  • budowanie baz i ich weryfikacja
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • status studenta
  • chęci do rozwoju
  • sprawnej obsługi komputera
  • zaangażowania w wykonywanych zadaniach
  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • gwarancję pracy w stabilnej firmie nastawionej na rozwój pracownika
  • umowę zlecenie - stawka 20 zł netto
  • regularny czas pracy 8:30 - 16:30 pon.-pt.
  • intensywne szkolenia
  • wsparcie młodego zespołu
  • szansę na rozwój kariery w sprzedaży

O nas

Jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w młodym dynamicznym zespole? Jeśli tak to ta praca jest dla Ciebie.

Producent i właściciel marki Colorissimo https://lavagroup.pl/ zajmuje się produkcją oryginalnych i wyjątkowych produktów przeznaczonych dla firm.

Większość sprzedaży Lava Group realizuję na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osób do działu sprzedaży na rynkach eksportowych i w Polsce.

Poszukujemy studentów na sezon praca (wrzesień -grudzień) z możliwością przedłużenia na nowy rok.

Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży, Eugeniusza Romera 4B, Ursynów, Warszawa