Logo Pracuj.pl

Asystentka/Asystent działu zamówień

Metal Work Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów oraz danych do systemu SAP R/3
  • wystawienie faktur i listów przewozowych
  • wystawienie innych dokumentów związanych z obsługą klienta
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • dobra znajomość środowiska MS Office
  • dokładność, sumienność i rzetelność
  • umiejętność pracy w zespole
  • chęć zdobywania nowej wiedzy

Mile widziane

  • bardzo dobra znajomość programu Excel
  • znajomość programu SAP

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego
  • dostęp do nowoczesnych technologii
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Rozpocznij swoją przygodę: https://www.youtube.com/watch?v=0RhK7Eb2XVQ

Zainteresowane osoby prosimy o nadesłanie CV wraz z listem motywacyjnym w terminie do 17/02/2023 za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Metal Work Polska Sp. z o.o.

Metal Work Pneumatic jest wiodącym europejskim producentem komponentów pneumatyki

przemysłowej. Zadaniem polskiego oddziału jest dostarczanie produktów Metal Work dla klientów na

terenie całego kraju oraz zapewnianie im pełnego wsparcia technicznego zarówno przy rozwiązywaniu

problemów jak i wdrażaniu nowych rozwiązań opartych o elementy pneumatyki.

Aktualne oferty pracodawcy
01/2023/POZ

Asystentka/Asystent działu zamówień, Poznań