Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Działu Zaopatrzenia

Margo Sp. z o.o. sp.k.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie do systemu dokumentów magazynowych i zakupu

  • Wyjaśnianie niezgodności w dostawach

  • Planowanie produkcji działu pasów napędowych

  • Przygotowywanie ofert na zapytania działu handlowego

  • Bezpośrednia współpraca z magazynem

  • Grupowe aktualizowanie zmian indeksów oraz cen

Nasze wymagania

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyżej

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Wielozadaniowość

  • Duży optymizm oraz kreatywność

  • Miejsce zamieszkania – Toruń

Mile widziane

  • Znajomość środowiska ERP

  • Zainteresowania techniczne

To oferujemy

  • Praca w nowoczesnej firmie będącej jednym z liderów rynku

  • Długofalowe i stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjny i przejrzyste wynagrodzenie

  • Pakiet benefitów pozapłacowych dla pracowników i ich najbliższych

  • Możliwość realizacji interesujących projektów i własnych inicjatyw

  • Pełny program szkoleń produktowych i technicznych

  • Dostęp do najnowszych rozwiązań i produktów z branży technicznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

MARGO to wiodący na polskim rynku dostawca części zamiennych do maszyn we wszystkich gałęziach przemysłu. Będąc jednym z największych w naszym kraju dystrybutorów renomowanych i światowych producentów, jesteśmy gwarantem profesjonalnej obsługi zakładów produkcyjnych, nie tylko w zakresie zaopatrzenia technicznego, ale i również redukcji kosztów utrzymania ruchu, optymalizacji procesów oraz minimalizacji przestojów awaryjnych.

25 lat doświadczenia na rynku / 200 pracowników.

8 000 zadowolonych klientów / 52 000 produktów w ciągłej sprzedaży.

Przewiń do profilu firmy