Oferta pracy

Asystentka/Asystent Głównego Projektanta w marce House

LPP S.A.

LPP S.A.

Bagrowa 7

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z głównym projektantem i wsparcie w bieżących zadaniach

  • Śledzenie i analiza trendów modowych i lifestylowych (social media, wiadomości ze świata itd.)

  • Rejestrowanie i aktualizowanie danych dotyczących projektów

  • Bieżące wsparcie działu projektowego

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie i orientacja w bieżących trendach mody

  • Znajomość programu Adobe Corel Draw (przynajmniej poziom podstawowy) oraz pakietu Office

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • Wysoka kultura osobista oraz otwartość na współpracę w grupie

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, porządkowania informacji i zadań

  • Samodzielność, inicjatywa i proatywność

Mile widziane

  • Wyższe wykształcenie artystyczne

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i różnorodnym zespole ludzi, którzy uwielbiają to, co robią

  • Umowę o pracę

  • Twórczą, nieformalną atmosferę pracy i pełną swobodę ubioru - nosisz to, co lubisz

  • Opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach

  • Dodatkowe benefity (prezenty świąteczne, owocowe środy, wyprawki dla młodych rodziców i inne)

  • Dostęp do platformy e-learningowej z bogatą ofertą darmowych kursów

  • Kupony zniżkowe na zakupy w sklepach marek LPP

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

  • owocowe czwartki

  • prezenty świąteczne

  • dofinansowanie ubezpieczenia na życie

LPP S.A.

Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach, w tym w tak prestiżowych stolicach jak Londyn, Berlin, Tel Awiw czy Moskwa.

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy

W formularzu aplikacyjnym prosimy załączyć portfolio lub link do portfolio.