Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent HR

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.O firmie

  • Fordońska 248g, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent

Ivy Technology Poland Sp. z.o.o.

Fordońska 248g

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu w bieżących pracach związanych z obsługą kadrowo-płacową

  • archiwizacja dokumentów personalnych

  • prowadzenie akt osobowych - weryfikacja i aktualizacja

  • wpinanie dokumentów kadrowych

  • obsługa pracowników - przyjmowanie dokumentów

  • wsparcie w przygotowaniu dokumentów dla pracowników

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac

  • mile widziana znajomość programów MS Office

  • umiejętność pracy w zespole

  • łatwość przyswajania wiedzy i chęć uczenia się

  • samodzielność i energia w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • UMOWĘ O PRACĘ

  • STAWIAMY NA RODZINĘ: zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów, kolonii, wyprawki dla noworodków, bilety do kina.

  • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników „Program Sugestii Pracowniczych”, klarowna ścieżka rozwoju w różnych obszarach stanowisk.

  • IVY NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia wraz z trenerem personalnymi sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki, badmintona.

  • ZDROWIE TO PODSTAWA: prywatna opieka medyczna, konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne, śniadania lub obiady za 3 zł.

  • OPIEKA FUNDACJI TAKE CARE: pomoc okołomedyczna pracownikom i ich rodzinom dotkniętym trudno uleczalnymi chorobami, akcje prozdrowotne i propracownicze.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • wyprawka dla dziecka

  • pikniki rodzinne

Jeżeli szukasz firmy, w której możesz zdobyć unikalne w skali kraju doświadczenie - zapraszamy!

Jeżeli lubisz nowe technologie – zapraszamy!

Jeżeli chcesz być częścią międzynarodowej całości – zapraszamy!

Jeżeli cenisz sobie podejście work-life balance – zapraszamy!

Przewiń do profilu firmy