Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystentka/Asystent kierownika produkcji

GORBI PIOTR GARBACZO firmie

  • Ceramiczna 24
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

GORBI PIOTR GARBACZ

Ceramiczna 24

Lublin

Dla naszego partnera biznesowego - lubelskiej drukarni poszukujemy Asystentki/ ta kierownika produkcji. Jeśli cechuje Cię analityczne myślenie i zamiłowanie do "tabelek" zapraszamy!

Zakres obowiązków:

  • współpraca z dyrektorem zakładu
  • udział w planowaniu produkcji
  • koordynacja zleceń produkcyjnych - terminowość, jakość
  • koordynacja serwisów i napraw bieżących maszyn
  • układanie grafików dla pracowników produkcyjnych
  • nadzór nad wysyłkami do klientów

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe: związane z inżynierią produkcji lub kierunkami analitycznymi (np. rachunkowość)
  • doświadczenie w pracy w firmach produkcyjnych mile widziane (ale nie jest to warunek konieczny)
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)
  • czynne prawo jazdy
  • samodzielność, kreatywność

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • szkolenia wdrażające - przygotowujące do pełnienia funkcji kierownika produkcji
  • przyjazną atmosferę

Ogłoszenie archiwalne