Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent księgowości

MEGIW sp. z o.o.

3 500 brutto / mies.

Topolowa 5

Borzechowo (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur i wyciągów bankowych w systemach księgowych,

  • skanowanie i wprowadzanie dokumentów księgowych do wewnętrznego systemu operacyjnego,

  • sporządzanie analiz i zestawień księgowych,

  • wprowadzanie płatności do systemu bankowości internetowej,

  • prace administracyjno-biurowe w dziale księgowości.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia/ finanse/ statystyka, kierunki pokrewne,

  • dobra znajomość MS Office, zwłaszcza Excel,

  • chęć rozwoju w obszarze księgowości,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, otwartość na nowe wyzwania,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,

  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy,

  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach, zdobywanie nowych umiejętności.