Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent

AVIACON

  • Ceramiczna 1, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

AVIACON

Ceramiczna 1

Lublin

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie rynku w zakresie globalnego przemysłu jachtowego (rodzaje jachtów, mariny, wszelkiego rodzaju interesariusze, a w szczególności rynek pracy w branży jachtowej).

  • Bliska współpraca z zespołem zajmującym się rekrutacją młodych talentów na rynku w celu identyfikacji odpowiednich kandydatów.

  • Współpraca z zespołem w celu zdefiniowania kryteriów rekrutacyjnych dla potencjalnych aplikantów oraz budowanie bazy danych załogi i kluczowych umiejętności.

  • Budowanie bazy danych partnerów: szkół zawodowych, statków, hoteli, restauracji etc.

  • Profilowanie potencjalnych pracowników w celu przygotowywania ich do rozmów kwalifikacyjnych.

  • Zarządzanie szkoleniami.

  • Rezerwacja, dokumentacja, monitorowanie wymagań szkoleniowych.

  • Wyszukiwanie i współpraca z realizatorami szkoleń.

  • Poszukiwanie i kontaktowanie się z firmami żeglarskimi w celu nawiązania współpracy i zaoferowania naszych usług.

  • Pomoc w zawieraniu umów z załogami i klientami, śledzenie, tworzenie możliwości sprzedaży z istniejącymi klientami.

  • Pomoc w prowadzeniu strony internetowej oraz budowaniu wizerunku firmy we wszystkich mediach społecznościowych i kanałach cyfrowych.

  • Reprezentowanie firmy w sposób profesjonalny i kompetentny.

Nasze wymagania

  • Status studenta

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Zdolność do pracy pod presją czasu, dotrzymywania terminów i wielozadaniowości

  • Umiejętności organizacyjne, analityczne i redakcyjne

  • Zorientowanie na cel i chęć osiągania dobrych wyników

  • Zdolność do samodzielnej pracy i podejmowania inicjatywy

  • Pozytywne nastawienie i poczucie odpowiedzialności

  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) oraz Google Apps

  • Biegła znajomość języka angielskiego i polskiego. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem (francuski, włoski, hiszpański, grecki, rosyjski);

To oferujemy

  • Elastyczne warunki pracy

  • Praca w wymiarze 20 godzin tygodniowo

  • Potencjalna oferta stałej pracy po zakończeniu stażu

  • Plan motywacyjny za osiąganie celów

  • Przyjazny zespół młodych, ale bardzo doświadczonych osób

  • Praca w międzynarodowym środowisku

O nas

Firma powstała w 2010 roku jako Aviation Consulting. Od 2020 roku działa pod nazwą AVIACON Sp. z o.o. Od początku swojej działalności koncentrujemy się na realizacji specjalistycznych szkoleń z zakresu transportu, ze szczególnym uwzględnieniem transportu lotniczego, skierowanych do organizacji działających w branży transportowej, spedycyjnej i logistycznej.

W związku z rozszerzeniem swojej działalności o branżę morską, AVIACON posiadający status Certyfikowanego Ośrodka Szkoleniowego, Certyfikowanej Agencji Pośrednictwa Pracy, Autoryzowanego Centrum Szkoleniowego Międzynarodowego Zrzeszenia Przewoźników Powietrznych ATC IATA poszukuje nowych pracowników.

Jeśli powyższe informacje są dla Ciebie interesujące i chciałabyś / chciałbyś dołączyć do naszego zespołu zapraszamy do złożenia aplikacji i przesłania:

CV oraz Listu Motywacyjnego (w języku polskim i angielskim)

2 lub więcej referencji ze swoich poprzednich miejsc pracy lub innej aktywności (np. wolontariat)

Jakichkolwiek innych dokumentów które zilustrują Ciebie jako potencjalnego stażystę pasującego do naszego zespołu