Oferta pracy

Asystentka/Asystent, Marketing & PR

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.O firmie

  • Grzybowska 78, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • praktykant / stażysta, asystent

BNP Paribas Real Estate Poland sp. z o.o.

Grzybowska 78

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Uczestniczenie w bieżących pracach działu

  • Wsparcie działań z zakresu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

  • Udział w przygotowaniu materiałów promocyjnych i informacyjnych

  • Pomoc przy koordynacji udziału firmy w targach i konferencjach

  • Wsparcie działu w zarzadzaniu stroną internetową

  • Aktualizowanie baz dziennikarzy, mediów, klientów oraz nieruchomości

  • Pomoc w zarządzaniu profilami firmy w social media

Nasze wymagania

  • Dołącz do nas, jeśli:

  • Interesujesz się obszarem marketingu i z nim wiążesz swoją przyszłość

  • Lubisz pisać teksty i masz „lekkie pióro”

  • Jesteś studentem kierunków takich jak: marketing, zarządzanie, ekonomia

  • Znasz bardzo dobrze pakiet MS Office, szczególnie MS Word i Power Point

  • Jesteś dyspozycyjna/y minimum 30 godzin w tygodniu

  • Jesteś otwarty/a i z chęcią angażujesz się w nowe projekty

  • Znasz bardzo dobrze język angielski (min. B2)

To oferujemy

  • Płatną współpracę w oparciu o umowę zlecenie

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania specyfiki pracy w dziale marketingu

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Dogodną lokalizację pracy w centrum Warszawy

  • Zniżki na bilety do kina, możliwość wykupienia karty Multisport

  • Pracę z fajnym zespołem ludzi :)

BNP Paribas Real Estate jest wiodącą międzynarodową firmą działającą na rynku nieruchomości. Oferuje swoim klientom szeroki zakres usług, który obejmuje cały cykl życia nieruchomości: property development, transaction, consulting, valuation, property management i investment management.

BNP Paribas Real Estate posiada doskonałą znajomość lokalnych rynków i globalną ekspertyzę. Firma jest obecna w 38 krajach. Działa poprzez sieć ponad 180 biur i zatrudnia ponad 5100 pracowników. BNP Paribas Real Estate jest częścią Grupy BNP Paribas.

Przewiń do profilu firmy