Ta oferta pracy jest nieaktualna od 183 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent

  • mazowieckie
  • Asystent
  • 26.07.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Mofino Sp. z o.o.

W związku z rozwojem firma MOFINO Współczesne Finanse poszukuje ambitnych osób otwartych na nowe wyzwania, chcących uczestniczyć w rozwoju marki na danym rynku.

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków:

  • powitanie klientów w oddziale i dbanie o to, aby czuli się komfortowo
  • zarządzanie kalendarzem spotkań w oddziale
  • przyjmowanie dokumentacji od klientów
  • organizacja wysyłki poczty
  • prowadzenie dokumentacji i raportowanie zgodne ze standardami firmy
  • zapewnienie bieżącej obsługi biura
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

Wychodząc z założenia, że firma jest odzwierciedleniem tego jacy ludzie ją tworzą, poszukujemy kandydatów o następujących kompetencjach:

  • wysoki poziom umiejętności interpersonalnych i kultury osobistej
  • doświadczenie w pracy z klientem
  • umiejętność adaptacji i przystosowywania się do nowych warunków
  • kreatywność
  • profesjonalizm w wykonywaniu zadań, rzetelność, dbałość o szczegóły
  • samodzielność i dobra samoorganizacja,
  • odpowiedzialność, nastawienie na realizację celów
  • umiejętność pracy z dokumentami

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie
  • przyjazną atmosferę
  • wdrożenie oraz opiekę mentora
  • niezbędne narzędzia pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)
  • rozwój zarówno pod kątem merytorycznym jak i osobistym
  • możliwość awansu wraz z rozwojem firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mofino Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r 23/112, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Mofino Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r 23/112. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.