Oferta pracy

Asystentka / Asystent Menedżera Projektu

MJ Group

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach

  • Przygotowywanie zestawień materiałowych do wycen

  • Opracowanie ofert i materiałów do ich przygotowania

  • Współpraca z zespołem projektowym

  • Koordynacja obiegu dokumentów i informacji, archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne, absolwent lub student ostatniego roku (automatyka/robotyka/elektryka)

  • Samodzielność oraz nastawienie na realizację powierzonych zadań

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie

  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

  • Sprawna obsługa komputera i aplikacji biurowych, w tym MS Office

  • Pozytywne nastawienie i zaangażowanie

To oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Szkolenia specjalistyczne, możliwość praktycznego poszerzenia swojej wiedzy

  • Pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

Sprawdź naszą ofertę!

Z nami będziesz realizował projekty w zróżnicowanym środowisku projektowym.

Zagwarantujemy Ci standard pracy oparty na Work-Life Balance.

Co wyróżnia MJ Group?

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalną obsługą przemysłu w zakresie automatyki przemysłowej oraz instalacji elektrycznych. Aktualnie do naszego zespołu sprzedaży szukamy osoby na stanowisko doradcy technicznego, która będzie odpowiedzialna za szeroko rozumiane wsparcie działu w procesie ofertowania.

Witaj w zespole MJ Group!

  • Od pierwszego dnia pracy możesz liczyć na wsparcie zespołu, w którym będziesz pracował.

  • Rozwój Twojej kariery, to jedno z kluczowych działań HR w naszej Firmie.

  • Z myślą o Tobie przygotujemy programy doskonalące zarówno Twoje umiejętności merytoryczne jaki osobiste (szkolenia, coaching, mentoring).

  • Twój poziom satysfakcji wzmocnimy stabilnym zatrudnieniem, atrakcyjnym wynagrodzeniem oraz pakietem benefitów.

  • Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo oferując prywatną opiekę medyczną.

MJ Group

Działamy w branży automatyki od 2006 roku, jednak nasze doświadczenie jest znacznie dłuższe. Nasza wykwalifikowana kadra realizuje projekty na całym świecie zawsze na najwyższym poziomie.

Oferujemy najbardziej efektywne i sprawdzone rozwiązania, a także sprawną i kompleksową obsługę.

Przewiń do profilu firmy