Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystentka/ Asystent – Modelowanie Energetyczne Budynków

ARUP POLSKA sp. z o.o.

ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Stanisława Przybyszewskiego 56

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w procesie modelowania energetycznego budynków na potrzeby projektowe, zielonych certyfikacji oraz analiz związanych ze zrównoważonym rozwojem dla różnorodnych typów budynków (między innymi biura, obiekty przemysłowe, centra danych)

  • obliczenia zapotrzebowania na chłód i ciepło

  • obliczenia śladu węglowego budynków

  • edycja / przygotowanie raportów z przeprowadzonych analiz

  • praca przy projektach związanych ze zrównoważonym rozwojem w zakresie budynków ich otoczenia, miast, polityk czy portfolio budynków

  • wsparcie w zakresie wielokryterialnych certyfikacji budynkowych (LEED, BREEAM, WELL)

  • wsparcie w prestiżowych konkursach architektonicznych

Nasze wymagania

  • absolwentki / absolwentów studiów magisterskich kierunku inżynieria środowiska, instalacje elektryczne, zrównoważonego rozwoju lub podobnych,

  • osoby zainteresowane modelowaniem energetycznym budynków

  • osoby posiadające znajomość instalacji HVAC

  • osoby zainteresowane zakresem efektywności energetycznej budynków

  • osoby posiadające bardzo dobre umiejętności analityczne

  • osoby z bardzo dobrą znajomością j. angielskiego,

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy z wielokryterialnymi certyfikacjami budynków (BREEAM, LEED, WELL)

  • znajomość programu IES VE

To oferujemy

  • pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie o wysokich standardach i przyjaznej atmosferze,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i wykonywanych zadań,

  • możliwość rozwoju zawodowego i dalszego kształcenia na kursach i szkoleniach specjalistycznych

  • w ramach organizacji (również w wymiarze międzynarodowym) oraz zdobywania doświadczenia

  • w organizowaniu pracy multidyscyplinarnych zespołów projektowych. nieograniczony dostęp do platform wymiany informacji,

  • „arup university” w ramach którego udostępniamy pracownikom tysiące szkoleń,

  • jako organizacja wspieramy rozwój naszych pracowników oferując także programy takie jak: "invest in arup", w których pracownicy mogą otrzymać wewnętrznie finansowanie na rozwój innowacyjnych technologii bądź usług,

  • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna w medicover, ubezpieczenie na życie, karta multisport, kafeteria, owoce w biurze, udział w zyskach firmy),

  • lekcje języka angielskiego,

  • dynamiczny zespół,

  • dużo wyzwań, które nas napędzają do działania,

  • duży wpływ na działanie organizacji,

  • ciekawe projekty, które nie zawsze są oczywiste,

  • praca nie tylko w polsce. kontrakty zagraniczne w ciekawych lokalizacjach,

  • ogromne spektrum działań w ramach realizowanych projektów,

  • słuchamy naszych pracowników i staramy się, aby projekty, o które się ubiegamy były inspirujące i rozwojowe dla całego zespołu :)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • komputer do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

Jesteśmy globalną firmą łączącą profil inżynieryjny i doradczy. Prowadzimy 89 biur w 33 krajach na 5 kontynentach. Zatrudniamy ok. 15 000 osób: doradców, planerów, projektantów i inżynierów.

Nasze projekty są niebanalne. Nie boimy się wyzwań. Pracujemy zgodnie z misją

We shape a better world.

Jesteśmy autorami prestiżowych projektów o międzynarodowej renomie, takich jak budynek Opery w Sidney, High Speed 1 w Londynie, Centrum Olimpijskie w Pekinie czy miasteczko Olimpijskie w Londynie. Zapraszamy do zapoznania się z innymi osiągnięciami Pracowników Arup na www.arup.com.

Zespół zrównoważonego rozwoju Arup składa się z zaangażowanych i entuzjastycznych ekspertów z zakresu budownictwa zrównoważonego. Realizujemy projekty związane ze zrównoważonym rozwojem budynków, odnawialnymi źródłami energii, pomagamy uzyskać wielokryterialne certyfikaty, analizujemy efektywność energetyczną budynków, liczymy ich ślad węglowy i stawiamy na holistyczne podejście do budynków w oparciu o ich pełny cykl życia. Bardzo ważna jest dla nas równość, różnorodność i inkluzyjność. Jako firma kierujemy się Celami Zrównoważonego Rozwoju i nie pracujemy dla sektorów nie będących w zgodzie z naszym firmowym kodeksem zrównoważonego rozwoju.

Przewiń do profilu firmy