Prosimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Informujemy, że Administratorem danych jest POLBIONICA Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Rydygiera 8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
POLBIONICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Asystentka/Asystent Naukowy

POLBIONICA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

Ludwika Rydygiera 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia współpraca z dr hab. med. Michałem Wszołą

  • Koordynowanie zadań i zarządzanie kalendarzem spotkań

  • Utrzymywanie relacji ze współpracownikami i konsorcjantami

  • Reaserch publikacji naukowych

  • Współpraca podczas przygotowania publikacji

  • Praca przy projektach realizowanych przez Spółkę wraz z konsorcjantami, finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach konkursu TECHMATSTRATEG oraz Szybka Ścieżka dla Mazowsza

  • Udział w spotkaniach zespołu badawczego

  • Prowadzenie profilu dr hab. med. Michała Wszoły na LinkedIn i przygotowywanie treści na FB

  • Przygotowywanie wniosków konkursowych

  • Prowadzenie baz danych

Nasze wymagania

  • Ukończone lub w trakcie studia magisterskie o profilu biologicznym, biotechnologicznym, biomedycznym lub pokrewnym, na kierunku zdrowie publiczne i zarządzanie w ochronie zdrowia

  • Zainteresowania pracą naukową w obszarze biotechnologii, medycyny transplantacyjnej (zacięcie naukowe)

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego tzw. lekkie pióro

  • Biegła znajomość języka angielskiego (min. B2)

  • Dyspozycyjność (nienormowany czas pracy)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy

  • Biegła obsługa komputera w zakresie programów MS Word, MS Excel, MS PowerPoint

To oferujemy

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się jednostce naukowej

  • Wsparcie merytoryczne i organizacyjne

  • Przyjazne, inspirujące, interdyscyplinarne środowisko pracy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Samodzielność w działaniu

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Indywidualne wsparcie dedykowanej osoby oraz kadry zarządzającej przez pierwsze tygodnie pracy

  • Pracę w dobrej lokalizacji (blisko CH Arkadia)

  • Miłą atmosferę pracy – wyjścia integracyjne, imprezy firmowe

Polbionica Sp. z o.o. poszukuje do pracy osoby na stanowisko asystenta/asystentki naukowego/-ej dla Przewodniczącego Rady Naukowej dr hab. med. Michała Wszoły -chirurga transplantologa, pomysłodawcy bionicznej trzustki, który w 2019 roku, wraz z zespołem Fundacji Badań i Rozwoju Nauki i Konsorcjum Bionic, wydrukował pierwszy na świecie, w pełni unaczyniony prototyp bionicznej trzustki.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje