Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent Pionu Administracji

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.

  • Bestwińska 105A, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Bestwińska 105A

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • Wspomaganie pracy przełożonego

  • Prace administracyjno-biurowe

  • Koordynacja obiegu dokumentów

  • Obsługa spotkań biznesowych wewnątrz firmy

  • Komunikacja i współpraca z innymi działami firmy

  • Wsparcie pracy pełnomocnika Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • 2-letnie doświadczenie na stanowisku asystenckim

  • Biegła znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka obcego w stopniu średnio zaawansowanym, minimum B2

  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i samodzielność

  • Umiejętność rozwiązywania problemów pod presją czasu

Mile widziane

  • Znajomość norm z serii ISO 9001 oraz ISO 14001

  • Doświadczenie jako audytor wewnętrzny w zakresie dotyczącym ww

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • stałą pensję oraz premię uznaniową

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego

  • uczestnictwo w kursach doszkalających i szkoleniach

  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie grupowe

  • praca w firmie o 30-letniej tradycji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Od 30 lat jesteśmy jednym z czołowych producentów pojazdów pożarniczych w Polsce. Rocznie produkujemy ponad 150 pojazdów, z czego ponad 30% trafia do odbiorców zagranicznych. W tym roku rozpoczęliśmy kolejny etap powiększania grona naszych odbiorców.

Przewiń do profilu firmy