Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka - Asystent Prezesa / Dyrektora Generalnego

BIURO PLANOWANIA ROZWOJU WARSZAWY S.A. O firmie

  • Złota 59
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Asystent

BIURO PLANOWANIA ROZWOJU WARSZAWY S.A.

Złota 59

Warszawa

Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A od blisko 50 lat zajmuje się projektowaniem urbanistycznym oraz wsparciem w procesach planistycznych. Obecnie, w związku z dynamicznym rozwojem, firma poszukuje specjalistów z zakresu planowania przestrzennego oraz osób do obsługi pracy biura (sekretariatu). W kwietniu planowane jest przeniesienie siedziby do nowoczesnego biurowca w centrum Warszawy.

Opis stanowiska:

  • bieżące prowadzenie biura,
  • pomoc prawna w przygotowywaniu dokumentów i pism,
  • przygotowywanie ofert, zestawień projektów i realizowanych prac, rozliczeń i harmonogramów,
  • kontrola nad zaopatrzeniem biura oraz działaniem urządzeń biurowych,
  • zarządzanie kalendarzem spotkań i ich organizacja,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (poczta tradycyjna i elektroniczna), prowadzenie firmowych kanałów w social media,
  • wsparcie działu kadr i księgowości,
  • wsparcie zespołów w organizacji projektów,

Niezbędne doświadczenie:

  • bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office 365,
  • umiejętność pisania pism urzędowych i tekstów,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość,
  • wysoka kultura osobista, dyskrecja,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy zespołowej.

Mile widziane:

  • znajomość innych języków obcych,
  • zainteresowanie obszarem prawnym,
  • znajomość zagadnień związanych z planowanie przestrzennym i urbanistyką,
  • znajomość programów graficznych,
  • sumienność, uczciwość i chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy:

Oferujemy ciekawą i rozwijającą pracę przy organizacji biura prowadzącego zróżnicowane projekty urbanistyczne na terenie całej Polski. Proponujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. W związku z rozwojem firmy, w kolejnych miesiącach przewidziane są pakiety socjalne i ubezpieczenia dla pracowników.

Ogłoszenie archiwalne