Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Prezesa Zarządu

Castel Freres Sp. z o.o.

  • Michałowice-Wieś (pow. pruszkowski), mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Asystent
  • rekrutacja zdalna

Firma Castel Freres Sp. z o.o., działająca w branży winiarskiej, poszukuje kandydatki/kandydata do pracy na stanowisku

OPIS STANOWISKA

  • Sporządzanie raportów i analiz sprzedażowych, produktowych, dotyczących rynku i konkurencji, KPI itp.
  • Bieżąca współpraca ze wszystkimi działami w Spółce oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Umawianie spotkań oraz redagowanie pism w imieniu Prezesa Zarządu
  • Realizacja zadań zleconych przez Prezesa Zarządu oraz wykonywanie prac wspomagających pozostałe działy
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, statystyka, etc.)
  • Zaawansowana znajomość MS Office - Excel; warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – min. B2; warunek konieczny
  • Znajomość  języka czeskiego będzie dodatkowym atutem
  • Zdolności analityczne

OFERUJEMY

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Niekorporacyjny model pracy w rodzinnej firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne