Ta oferta pracy jest nieaktualna od 125 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent Produkt Managera

  • Czarnków, wielkopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 16.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Seaking Poland Ltd Sp. z o.o. jest liderem w dostarczaniu kompletnych rozwiązań kateringowych dla statków rejsowych. Wyposażamy piękne i luksusowe statki, pływające po wszystkich morzach i oceanach. Koncentrujemy się na funkcjonalności, wykorzystaniu przestrzeni, zużyciu energii, bezpieczeństwie, by maksymalizować pozytywne doznania Klientów z użytkowania Naszych produktów. 30 lat doświadczenia i unikalnej wiedzy oraz znakomita Załoga, uczyniły Seaking doskonałym miejscem do rozwoju dla ludzi poszukujących zawodowej przygody.

    Obecnie do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w Czarnkowie (woj. Wielkopolskie),
    poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czarnków

    Zakres obowiązków:

    • przygotowywanie kart produktów oraz instrukcji użytkowania

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • znajomość MS Office
    • znajomość rysunku technicznego i podstaw INVENTOR (dodatkowym atutem)

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę
    • możliwość rozwoju
    • pracę w międzynarodowym środowisku

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swojego CV w języku polskim za pomocą przycisku:

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Seaking Poland Ltd. Sp. z o.o.