Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent projektanta

GPE sp. z o.o.

3 4004 500 brutto / mies.
  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie projektów z branży sanitarnej, gazowniczej

  • Pozyskiwanie decyzji administracyjnych

  • Uzgadnianie dokumentacji w urzędach oraz u gestorów sieci

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczych prac budowlanych

Nasze wymagania

  • Znajomość programów:

  • MS Windows - Zaawansowany

  • MS Office - Zaawansowany

  • AutoCAD2D - Zaawansowany

  • Umiejętności zawodowe:

  • Znajomość zasad BHP - Zaawansowany

  • Znajomość prawa budowlanego - Zaawansowany

  • Znajomość rysunku technicznego - Zaawansowany

  • Preferowane kierunki Inżynieria Środowiska, Sieci i instalacje w inżynierii środowiska

  • Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

  • Wymagane prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zdobycie doświadczenia w projektowaniu instalacji i sieci sanitarnych, głównie z zakresu gazownictwa.

    O nas

    Kompleksowa realizacja prac gazowniczych w systemie projektuj i buduj.