Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Asystentka / Asystent Projektanta spec. telekomunikacyjna

ATEM-Polska Sp. z o.o.

Jana Ciszewskiego 15

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie projektów telekomunikacyjnych sieci światłowodowej

  • Wizje w terenie

  • Wykonywanie prac projektowych zgodnie z wytycznymi Klienta oraz obowiązującymi przepisami i normami prawnymi

  • Współpracę z Klientem, organami jednostek samorządowych oraz gestorami sieci

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (ew. studenci ostatnich lat studiów) preferowane specjalności: telekomunikacja lub elektrotechnika

  • Biegła znajomość AutoCAD

  • Dobra organizacja pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Obsługa pakietu Office

  • Prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • Doświadczenie w projektowaniu sieci światłowodowych FTTH i/lub POPC

  • Uprawnienia do projektowania w spec. telekomunikacyjnej (instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych) dla osób z uprawnieniami proponujemy stanowisko projektanta

To oferujemy

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole w ramach międzynarodowego holdingu VINCI

  • Stabilność zatrudnienia - średni staż pracy to ponad 9 lat

  • Przyjazne środowisko pracy

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • wyprawka dla dziecka

Tak się u nas pracuje

Administratorem danych osobowych osób aplikujących o pracę jest ATEM – Polska Sp. z o.o.

Więcej informacji pod adresem: https://www.axians.pl/pl/rekrutacja