Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Projektu

SEAR Polska Sp. z o.o.

10 00011 000 brutto / mies.
  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w pracach administracyjno-biurowych na budowie w Niemczech (Philippsburg)

  • raportowanie postępu prac

  • drobne tłumaczenia

Nasze wymagania

  • znajomość języka niemieckiego (min. B2) – warunek konieczny

  • gotowość do pracy za granicą

  • znajomość MS Office

  • komunikatywność

  • dobra organizacja pracy

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość języka angielskiego - mile widziane

  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

To oferujemy

  • umowę o pracę i wysokie wynagrodzenie - adekwatnie do posiadanych umiejętności,

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach (mieszkanie służbowe)

  • bezpłatne dojazdy do pracy oraz na projekt

  • pracę zazwyczaj w trybie 4 tyg. za granicą 1 tydzień zjazdowy w Polsce

  • dofinansowanie do karnetu sportowego

  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz opieki medycznej

  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)

O nas

Jesteśmy polskim oddziałem niemieckiej spółki SEAR GmbH z siedzibą w Rostoku (północne Niemcy), zatrudniającej ok. 170 osób, która od ponad 20 lat realizuje najbardziej ambitne projekty w branży elektroenergetycznej w Europie i na świecie.

Hasło „Pracownik naszym największym dobrem” to nasza codzienna rzeczywistość. To atrakcyjne wynagrodzenie, uczciwość, legalna praca, otwarta komunikacja, płaska struktura zarządzania.

Mamy odwagę i energię wytyczać kierunki rozwoju dla całej branży.

Potrzebujemy wsparcia najlepszych. Być może także Ciebie!

Dla realizacji kontraktu w Niemczech (Philippsburg) poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystentka/Asystent Projektu.