Oferta pracy

Asystentka/Asystent Radcy Prawnego

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BEATA STRZYŻOWSKAO firmie

  • Matejki 32
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Asystent

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO BEATA STRZYŻOWSKA

Matejki 32

Poznań

Opis stanowiska:

  • wykonywanie czynności administracyjnych związanych z bieżącym funkcjonowaniem kancelarii
  • kontakt z klientami
  • kontakt z sądami i urzędami

Wymagania:

  • dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • doświadczenie w pracy w kancelarii
  • dokładność i sumienność
  • umiejętność logicznego myślenia i słuchania, czytania ze zrozumieniem, kojarzenia faktów, wyciągania i formułowania pisemnych wniosków oraz umiejętność przyswajania i rozumienia przekazywanych informacji
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i programów do obsługi kancelarii
  • umiejętność organizacji pracy
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie mile widziana

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • abonament na obiady
  • karta Multisport
  • abonament Netflix
  • zajęcia jogi

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych  w tytule wpisując: ASYSTENTKA/ASYSTENT RADCY PRAWNEGO WRZESIEŃ 2020.

W zgłoszeniu prosimy o zawarcie klauzuli o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji. Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatkami lub kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy