Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Serwisu

"NORD AUTO" sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie działu biura serwisu,

  • bieżąca obsługa recepcji,

  • powitanie klientów serwisu, udzielanie stosownych informacji, kierowanie ruchem Klientów (połączenia telefoniczne oraz Klienci wchodzący do firmy),

  • dbanie o dobry wizerunek firmy oraz estetykę i porządek na recepcji, przygotowanie przyjmowanie i wysyłanie korespondencji,

  • opieka nad klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces obsługi serwisowej,

  • realizacja zadań związanych z telefoniczną obsługą Klientów,

  • zarządzanie autami zastępczymi serwisu,

  • telefoniczne badanie satysfakcji Klientów korzystających z usług firmy.

Nasze wymagania

  • komunikatywność,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • prawo jazdy kat. B,

  • wykształcenie min. średnie,

  • dobra obsługa komputera oraz urządzeń biurowych, znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność w działaniu,

  • zorientowanie na zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta w serwisie.

NORD AUTO sp. z o.o. wchodząca w skład Konsorcjum Arefiew, jednej z największych multibrandowych grup dealerskich w Polsce, w związku z ciągłym rozwojem poszukuje pracowników do nowego autoryzowanego salonu marki Volvo.

Przewiń do profilu firmy