Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Serwisu

Dealer BMW OlszowiecO firmie

Dealer BMW Olszowiec

Ostrowska 330

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i nadzorowanie harmonogramu prac serwisu, kontakt telefoniczny z Klientami, archiwizacja dokumentacji serwisowej,

  • Przyjmowanie zgłoszeń i definiowanie potrzeb

  • Obsługa infolinii przychodzącej

  • Wsparcie Doradców w prowadzeniu dokumentacji serwisowych

  • Nadzorowanie grafiku rezerwacji samochodów zastępczych dla Klientów serwisu

  • Czynny udział w organizacji kampanii marketingowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Doświadczenie w bezpośredniej i telefonicznej obsłudze Klienta

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

  • Zainteresowania motoryzacją i chęć rozwoju zawodowego w branży

  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania dobrych relacji interpersonalnych

  • Wysoka motywacja i zaangażowanie

  • Prawo jazy kat. B

To oferujemy

  • Oferujemy pełną wyzwań pracę w marce Premium

  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

  • Dajemy możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w oparciu o system szkoleń i pracę w doświadczonym zespole

  • Zatrudniamy w oparciu o stabilną umowę o pracę i stawiamy na przyjazną atmosferę w pracy

Dynamiczny rozwój Dealer Olszowiec Sp. z o.o. Sp.k. i zmiany zachodzące na rynku motoryzacyjnym stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, zaangażowanych oraz wytrwale dążących do wyznaczonych celów. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta. Jeżeli jesteś gotowy na wyzwania w pracy dla czołowej marki segmentu Premium, to szukamy właśnie Ciebie.

Przewiń do profilu firmy