Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent Sprzedaży

COMPUTES GROUP sp. z o.o.

  • Królowej Jadwigi 237, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Królowej Jadwigi 237

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • aktywne wsparcie dla działu sprzedaży (tłumaczenie materiałów marketingowych i technicznych, wsparcie w przygotowywaniu ofert handlowych, wprowadzanie danych do systemu CRM, współpraca z kontrahentami/dostawcami/klientami, monitorowanie rozliczeń);

  • prowadzenie dokumentacji administracyjnej;

  • proaktywna współpraca z księgowymi oraz innymi działami firmy;

  • przygotowywanie i kontrola raportów na potrzeby Zarządu;

  • budowanie dobrego wizerunku firmy;

  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sekretariatu;

  • współpraca z centralą włoską naszej firmy w języku włoskim i angielskim;

  • obsługa rozmów telefonicznych i korespondencji mailowej w języku polskim i angielskim

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny);

  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office;

  • dokładność, sumienność, bardzo dobra organizacja pracy;

  • otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie;

  • kultura osobista;

  • umiejętność pracy z klientem.

Mile widziane

  • znajomość j. włoskiego (bardzo duży atut);

  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie (praca na zastępstwo z możliwością przedłużenia dalszej współpracy);

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość wejścia na rynek pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym;

  • wdrożenie do obowiązków oraz program szkoleń wewnętrznych;

  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji;

  • przyjacielską atmosferę.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

COMPUTES Group to firma specjalizująca się w tworzeniu i sprzedaży oprogramowania do maszyn sterowanych kontrolerami CNC, oprogramowaniami CAD/CAM/ERP oraz zapewnia wsparcie techniczne klientom korzystającym z naszych rozwiązań.

Przewiń do profilu firmy