Asystentka / Asystent w dziale eksportu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Starpharma Sp. z o.o.

    www.starpharma.pl ; www.zdrowylizak.pl

    Jesteśmy jedną z najszybciej rozwijających się firm na rynku Europy Środkowo-wschodniej w obszarze wytwarzania i sprzedaży słodyczy funkcjonalnych, wyrobów medycznych oraz suplementów diety. Spółka funkcjonuje na polskim rynku od ponad 7 lat. Jesteśmy obecni w największych sieciach aptek, jak również w kluczowych drogeriach oraz hipermarketach w Polsce.

    W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko (praca na pełny etat):

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie dokumentacji rejestracyjnej, dla Klientów zagranicznych (kontakty m.in.z KIG, urzędy i agencje celne, ambasady i inne)
    • Dbanie o kompletność i poprawność dokumentacji elektronicznej (głównie dysk wspólny) oraz papierowej, w tym: skanowanie, archiwizacja, porządkowanie i nadzór nad dokumentacją
    • Sporządzanie pism, raportów, analiz, prezentacji w języku polskim oraz angielskim
    • Wsparcie w prowadzeniu badań marketingowych rynku zagranicznego, wyszukiwanie informacji
    • Monitoring statusu prowadzonych spraw
    • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w zakresie wykonywanych obowiązków
    • Odpowiedzialność za prawidłowy przepływ informacji w firmie w zakresie wykonywanych obowiązków
    • Tłumaczenie dokumentów ad hoc oraz koordynacja współpracy z biurami tłumaczeń zewnętrznych
    • Wsparcie asystenckie działu eksportu
    • Współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami usług
    • Aktualizowanie bazy danych klientów, dostawców oraz firm współpracujących
    • Dbanie o dobry wizerunek firmy

    Oczekiwania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczegolności PowerPoint i Excel)
    • Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
    • Dbałość o szczegóły, detale
    • Systematyczność
    • Postawa pro aktywna i wykazywanie inicjatywy
    • Aktywne szukanie rozwiązań
    • Samodzielność
    • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetyzowania zadań
    • Komunikatywność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
    • Pozytywne nastawienie do wyzwań
    • Mile widziany status studentki/studenta

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Pracę w miłej atmosferze

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Starpharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Starpharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 23 piętro. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Starpharma Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2, 23 piętro (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.