Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent w Dziale Marketingu

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Marketingu w różnorodnych zadaniach (np. administracja baz danych, przygotowywanie materiałów reklamowych) oraz w bieżących projektach marketingowych;

  • Przygotowywanie prezentacji;

  • Przygotowywanie raportów, analiz, dbanie o poprawność danych;

  • Tworzenie i aktualizowanie baz danych;

  • Monitorowanie działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie w kierunku marketingu (mile widziane);

  • Cechują Cię bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne;

  • Masz prawo jazdy kat. B;

  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętności planowania to Twoje mocne strony;

  • Cechuje Cię samodzielność a dodatkowo wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i sprawna współpraca w zespole;

  • MS Office nie jest Ci obcy

To oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Pracę pełną wyzwań;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy;

  • Udział w ciekawych projektach;

  • Pracę w dynamicznym zespole w miłej i przyjaznej atmosferze;

  • Możliwość wdrażania nowych pomysłów w dziale i udziału w różnego rodzaju projektach.

Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.

Jesteśmy wiodącą firmą dużej grupy kapitałowej działającej m.in. w takich segmentach rynku jak media, Internet, rozrywka, gastronomia.

Przewiń do profilu firmy

Czekamy na Twoje CV!

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.