Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do R.Power sp. z o.o. , zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
R.Power Sp. z o.o.

Asystentka/Asystent w Dziale prawnym

R.Power Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze dzień
    do: 15 kwi 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem osoby zatrudnionej na stanowisku Asystentki/Asystenta w Dziale prawnym będzie wsparcie Działu prawnego przez wykonywanie powierzonych zadań, w tym:

• archiwizacja dokumentów,

• czynności administracyjne,

• tworzenie baz danych,

• piecza nad obiegiem dokumentów,

• komunikacja z organami administracji publicznej, sądami, notariuszami, tłumaczami i urzędami.

Nasze wymagania

  • skrupulatność, rzetelność,

  • komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami,

  • zdolności organizacyjne, dobra organizacja pracy,

  • zaangażowanie i samodzielność,

  • umiejętność formatowania tekstu,

  • dobra znajomość obsługi programów – Microsoft Word, Microsoft Excel oraz Microsoft Power Point,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju w perspektywicznej branży w największej firmie fotowoltaicznej w Polsce,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku pracy – mile widziana znajomość języków obcych,

  • Możliwość zmiany stanowiska wewnątrz firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • owoce

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

R.Power jest liderem sektora fotowoltaicznego w Polsce z 20% udziałem w rynku – jedna na pięć instalacji elektrowni słonecznych oddanych do użytku w Polsce była rozwijana przez R.Power. Obecnie R.Power posiada portfel elektrowni fotowoltaicznych o mocy 800 MWp w fazie rozwoju na terenie całej Polski, stale poszerzając bazę projektów. R.Power działa w całym łańcuchu wartości rynku fotowoltaicznego, w tym w projektach, inwestycjach, doradztwie inżynieryjnym, budownictwie (EPC) i świadczeniu usług obsługi (O&M) istniejących elektrowni fotowoltaicznych.

Przewiń do profilu firmy