Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent w Kancelarii Adwokackiej

JAŚKIEWICZ, PAPIERSKA KANCELARIA ADWOKACKA s.c.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa pomoc w bieżących czynnościach organizacyjno-administracyjnych biura Kancelarii (organizacja i obsługa sekretariatu, organizacja obiegu dokumentów i korespondencji, telefony itp.)

  • wsparcie zespołu prawników Kancelarii w pracach merytorycznych

  • obsługa klientów Kancelarii

  • czuwanie nad kalendarzem czynności procesowych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach (dodatkowym atutem będzie wykształcenie prawnicze, jak i doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej)

  • umiejętność korzystania z komputera (MS Office)

  • dobra organizacja czasu pracy

  • staranność i zaangażowanie

  • dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

To oferujemy

  • stabilne warunki współpracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do stanowiska i umiejętności

  • przyjazna atmosfera pracy

  • możliwość pracy w młodym i ambitnym zespole

O nas

Jaśkiewicz, Papierska Kancelaria Adwokacka s.c. to zespół doświadczonych adwokatów działających na rynku usług prawnych od 2014 r. Kancelaria świadczy usługi prawne zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i korporacyjnych.