Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / asystent w kancelarii prawnej - pracownik administracji i sekretariatu

GWWO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent
Jesteśmy jedną z największych firm prawniczych i podatkowych w Polsce. Znajdujemy się w czołówce najlepszych kancelarii w Polsce zdobywając wysokie pozycje w rankingach prawnych i podatkowych organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną oraz Rzeczpospolitą, a także w międzynarodowych zestawieniach branżowych: Chambers & Partners, The Legal 500 czy The Lawyer.

Na rynku funkcjonujemy prawie 25 lat. Zatrudniamy ponad 120 prawników, wśród których większość to radcowie prawni, adwokaci oraz doradcy podatkowi. Naszymi klientami są średnie i duże polskie firmy oraz międzynarodowe przedsiębiorstwa, zaś za obsługę klientów indywidualnych odpowiada zespół Private Client.

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Asystentka / Asystent w kancelarii prawnej -
pracownik administracji i sekretariatu

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prawidłowego przepływu dokumentów i informacji
  • prowadzenie i koordynowanie kalendarza spotkań, rezerwacja sal konferencyjnych
  • przyjmowanie gości kancelarii i obsługa spotkań
  • obsługa centrali telefonicznej, łączenie rozmów
  • dbanie o prawidłowy obieg korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej, w tym wysyłanie korespondencji
  • wsparcie prawników w codziennych czynnościach biurowych: formatowanie dokumentów; wsparcie przy wysyłce korespondencji i inne
  • dbanie o wizerunek biura

Od kandydatów oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku asystenckim lub sekretarskim w kancelarii prawnej – warunek konieczny
  • znajomości języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację mailową, telefoniczną oraz bezpośrednią (min. B2)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office - głównie Word, PowerPoint
  • pozytywnego nastawienia do pracy oraz zaangażowania
  • skrupulatności
  • odpowiedzialności za powierzone zadania

Oferujemy:

  • pełny wymiar czasu pracy w systemie zmianowym
  • zatrudnienie w oparciu umowę o pracę w stabilnej firmie, która w tym roku obchodzi swoje 25 lecie
  • nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro w Elektrowni Powiśle, tuż przy stacji metra
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia zdrowotnego oraz programu sportowego
  • pozytywną atmosferę
  • wspólne treningi piłki siatkowej, firmowe spotkania i wyjazdy

Ogłoszenie archiwalne