Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka / Asystent w Kancelarii Prawniczej

Tomasik Jaworski Sp.p.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa sekretariatu (korespondencja, telefony, obieg dokumentów, organizacja zamówień).

  • Prace biurowe (skanowanie, kopiowanie, edycja i formatowanie dokumentów).

  • Przygotowywanie materiałów marketingowych (druk, media społecznościowe).

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie pracy w kancelarii prawnej).

  • Znajomość pakietu Office.

  • Znajomość języka angielskiego.

  • Samodzielność.

  • Odpowiedzialność i sumienność.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę).

  • Pakiet medyczny i sportowy.

  • Dobrą atmosferę pracy.

  • Perspektywę rozwoju zawodowego w kierunku zarządzania biurem i/lub marketingu kancelarii.

O nas

Tomasik Jaworski Sp. p. to  kancelaria prawna założona w 2014 r., specjalizująca się w obsłudze klientów z sektora farmaceutycznego i medycznego. Kancelaria jest rekomendowana w obszarze Life Sciences w Polsce w międzynarodowych rankingach prawniczych.