Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent w Sekcji Prawnej

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH POLINO firmie

  • Mordechaja Anielewicza 6
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

MUZEUM HISTORII ŻYDÓW POLSKICH POLIN

Mordechaja Anielewicza 6

Warszawa

„Najambitniejsza instytucja kultury utworzona w Polsce od upadku komunizmu.”

Rick Lyman, The New York Times, 22.10.2014

Muzeum Historii Żydów Polskich jest nowoczesnym centrum edukacji i kultury o międzynarodowym zasięgu. Naszą misją jest przywracanie pamięci o tysiącletniej historii polskich Żydów i kształtowanie wzajemnego zrozumienia i szacunku wśród Polaków i Żydów, społeczeństw Europy i świata. Do zespolu Sekcji Obsługi Prawnej i Zamówień Publicznych poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:

Wsparcie Sekcji Obsługi Prawnej i Zamówień Publicznych w realizacji bieżących zadań, w tym m. in.:

  • przygotowywanie pod nadzorem specjalistów dokumentacji na potrzeby postępowań przetargowych, w tym m.in. protokołów z postępowań;
  • archiwizacja dokumentacji przetargowej, zarówno w formie papierowej jak i w formie elektronicznej;
  • zamieszczanie informacji na portalach i stronach internetowych wykorzystywanych w toku postępowania przetargowego;
  • wsparcie w bieżącej obsłudze postępowań przetargowych;
  • sprawdzanie dokumentów formalno-prawnych pod względem ich kompletności;
  • obsługa pism przychodzących i wychodzących;
  • przygotowywanie zestawień i sprawozdań;
  • archiwizacja dokumentacji prawnej i zamówieniowej;
  • pomoc administracyjno-organizacyjna w innych zadaniach realizowanych przez Sekcję Obsługi Prawnej i Zamówień Publicznych.

Wymagania:

  • studenci lub absolwenci studiów prawniczych, administracji lub kierunków pokrewnych;
  • bardzo dobra znajomość MS Excel, MS Word i MS Outlook;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • otwartość na zdobywaine wiedzy, zmiany i nowe zadania;
  • dokładność, rzetelność, skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność nawiązywania relacji ze współpracownikami.
  • Mile widziane:
    - znajomość podstaw zamówień publicznych;
    - doświadczenie w pracy w dziale prawnym, w tym staże i praktyki;
    - dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony 1 rok w wymiarze pełnego etatu;
  • pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przesłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne