Oferta pracy
ASSISTANT/2021

Asystentka / Asystent

Domański Zakrzewski Palinka sp. k.

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu prawników w realizacji oraz organizacji bieżących projektów

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • udział w procesie wystawiania faktur

  • edytowanie dokumentów Word oraz przygotowywanie prezentacji PowerPoint

  • przygotowywanie raportów i zestawień

  • organizowanie podróży służbowych, rezerwacja hoteli i biletów

  • zarządzanie kalendarzami spotkań

  • współpraca z innymi zespołami w zakresie sprawnego przepływu informacji

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe (nie prawnicze) lub studiujesz zaocznie

  • masz ugruntowane doświadczenie w pracy administracyjnej lub asystenckiej (mile widziana praca w kancelarii prawnej lub firmie konsultingowej)

  • biegle posługujesz się MS Office

  • w stopniu zaawansowanym znasz język angielski

  • masz zdolności organizacyjne (umiejętność planowania, ustalania priorytetów)

  • wykazujesz się dokładnością, poczuciem odpowiedzialności i rzetelnością w powierzonych zadaniach

  • efektywnie pracujesz pod presją czasu

  • jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracę w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę zdrowotną

  • przyjazną atmosferę w zaangażowanym, wspierającym się zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • firmowa biblioteka

  • inicjatywy dobroczynne

Domański Zakrzewski Palinka to największa polska kancelaria prawnicza. Obecnie w naszych biurach pracuje ponad 170 ekspertów różnych specjalizacji. Mimo liczebności i zróżnicowania wyróżnia nas osobiste zaangażowanie, dostępność oraz pełne zrozumienie potrzeb, zarówno naszych klientów, jaki współpracowników. Wierzymy, że bliskie relacje przynoszą lepsze rozwiązania.

Przewiń do profilu firmy