Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2017-12-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr Sp.k.

    Kancelaria WKB Wierciński, Kwieciński, Baehr poszukuje kandydatów na stanowisko w biurze w Warszawie:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie terminarzem, m.in. wyznaczanie terminów i planowanie spotkań partnera oraz współpracujących prawników w ramach wspieranych zespołów
    • planowanie i rozliczanie podróży, w tym dokonywanie rezerwacji lotów i hoteli
    • sporządzanie dokumentów i prezentacji
    • nadzór nad właściwym obiegiem dokumentów
    • organizacja spotkań, telekonferencji i wideokonferencji
    • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
    • wsparcie administracyjne (w tym zarządzanie obiegiem faktur kosztowych) oraz współpraca z działem administracji i marketingu
    • tłumaczenia dokumentów i prezentacji

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i aplikacji MS Office
    • dobra organizacja czasu pracy i zdolność do sprawnego działania jednocześnie na wielu obszarach, również pod presją czasu
    • proaktywność – brak konieczności nadzoru w pracy i skłonność do samodzielnego poszukiwania rozwiązań problemów
    • zaangażowanie w pracę, dokładność
    • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi
    • wysoki poziom kultury osobistej
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • otwartość na naukę i sugestie

    Oferujemy:

    • umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3-miesięcznym okresie próbnym)
    • pakiet świadczeń socjalnych: opiekę medyczną w Lux Med, dofinansowanie do kart sportowych OK System i Multisport
    • budżet szkoleniowy na rozwój zawodowy
    • atrakcyjną lokalizację biura w centrum Warszawy
    • szeroki, odpowiedzialny i ciekawy zakres obowiązków

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pomocą przycisku APLIKUJ. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.