Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/Asystent z językiem angielskim

Patpol Kancelaria Patentowa Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Nowoursynowska 162J

Ursynów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • ogólne prace asystencko-biurowe;

  • tłumaczenie dokumentów urzędowych oraz korespondencji;

  • prowadzenie korespondencji w języku angielskim;

  • prowadzenie i kontrola terminarza na stanowisku rzecznika patentowego;

  • przygotowywanie dokumentów i wniosków do Urzędu Patentowego RP oraz sądów;

  • monitorowanie spraw na stanowisku;

  • współpraca i bieżące wsparcie rzecznika patentowego.

Nasze wymagania

  • zamiłowanie do pracy biurowej;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie;

  • dobra znajomość programów pakietu Office;

  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność, rzetelność; pracowitość.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w biurze.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pracę w zgranym, dynamicznym zespole;

  • przyjazną atmosferę pracy.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dodatkowe świadczenia socjalne