Oferta pracy

Asystentka/Asystent Zarządu (Asystentka/Asystent CFO)

Allianz

Allianz

Rodziny Hiszpańskich 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kalendarza Członka Zarządu

  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy Członkami Zarządu, a innymi jednostkami organizacyjnymi w firmie

  • Organizacja podróży służbowych, rozliczanie delegacji, wydatków służbowych

  • Obsługa zamówień oraz faktur

  • Organizacja i prowadzenie spotkań wewnętrznych oraz uczestnictwo w projektach

  • Koordynacja zadań zleconych przez przełożonego

  • Przygotowywanie prezentacji, raportów, zestawień i innych materiałów na potrzeby Zarządu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

  • Dyspozycyjność

  • Wysokie umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Wysoka kultura osobista oraz łatwość nawiązywania kontaktów

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, Excel, PowerPoint)

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pełną wyzwań pracę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, będącej globalnym liderem w sektorze ubezpieczeń,

  • Pakiet benefitów, m.in. opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, ubezpieczenie NNW,

  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe Allianz,

  • Udział w onboardingu – programie wdrożeniowym do firmy,

  • Bezpłatne kursy językowe online,

  • Możliwość rozwoju pasji i zainteresowań w ramach klubów sportowych i hobbystycznych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Allianz

Allianz jest miejscem dla tych, którzy nie boją się wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w podejmowaniu inicjatyw, w którym możesz się rozwijać, a jednocześnie aktywnie wzmacniać naszą wiodącą pozycję na globalnym rynku. Troszcząc się m.in. o 85 milionów klientów prywatnych i korporacyjnych oraz ponad 142 tys. pracowników na całym świecie, Allianz promuje kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań. Najbardziej zależy nam na tym, aby klienci uznawali nas za partnera godnego zaufania i czuli się z nami bezpiecznie. Jeśli więc nie boisz się wyzwań, dołącz do Allianz.

Przewiń do profilu firmy