Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent Zarządu

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • Asystent
  • Pełny etat
  • 07.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    WYDAWNICTWO PASCAL sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała

    Obowiązki:

    • Redagowanie pism, wysyłanie i przyjmowania korespondencji
    • Kontakty z innymi działami firmy
    • Dbałość nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów wewnątrz firmy
    • Przygotowywanie dokumentacji zarządowej (raporty, prezentacje)
    • Organizowanie podróży służbowych (hotele, bilety)
    • Przyjmowanie gości
    • Przygotowywanie i obsługa spotkań firmowych

    Wymagania:

    • Bardzo dobra organizacja pracy
    • Terminowość
    • Komunikatywność
    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Power Point, Word, Excel)
    • Rozwinięte zdolności interpersonalne
    • Wysoka kultura osobista
    • Odpowiedzialność
    • Samodzielność w wykonywaniu zleconych zadań

    Oferujemy:

    • Pracę w jednym z najpopularniejszych wydawnictw w Polsce
    • Miłą atmosferę
    • Etat - stabilne warunki zatrudnienia

    Praca od poniedziałku do piątku od godz. 8 do 16