Ta oferta pracy jest nieaktualna od 278 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystentka/Asystent Zarządu

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 08.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GM COLOR Sp. z o.o.

    "GM COLOR" Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy - przedsiębiorstwo produkujące koncentraty barwiące oraz środki pomocnicze do tworzyw sztucznych

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Główne zadania:

    • zarządzanie kalendarzem spotkań członków Zarządu,
    • organizacja spotkań Zarządu,
    • planowanie i organizacja delegacji służbowych oraz spotkań biznesowych członków Zarządu,
    • wsparcie Zarządu (bieżące projekty),
    • uczestnictwo w spotkaniach, sporządzanie podsumowań,
    • przygotowywanie prezentacji i analiz na potrzeby Zarządu,
    • zarządzanie korespondencją i dokumentami,
    • współpraca z podmiotami zewnętrznymi (instytucje, firmy)
    • organizacja materiałów reklamowych.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe,
    • język angielski biegły (min. B2),
    • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i równoległa koordynacja wielu zadań (praca pod presją czasu),
    • wysoki profesjonalizm w codziennym działaniu w środowisku biznesowym,
    • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych i komunikacyjnych,
    • biegła znajomość pakiety MS Office oraz innych aplikacji biurowych,
    • aktualne prawo jazdy kat. B,
    • własny samochód.

    Oferujemy:

    • pełną wyzwań pracę u rynkowego lidera,
    • duże możliwości rozwoju zawodowego,
    • niezbędne narzędzia pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez 'GM COLOR" Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest "GM COLOR" Spółka z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 65A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.