Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystentka/asystent zarządu ds. analiz

WOLFF POLIGRAFIA SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 15 godzin temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie prac związanych z analizą stanów magazynowych,

  • wsparcie działu logistyki w zakresie prowadzenia operacji importowych,

  • wspieranie dyrektora zarządzającego w prowadzeniu analiz związanych z oceną efektywności procesów handlowych,

  • prowadzenie analiz rynkowych,

  • obsługa korespondencji, zakupy materiałów biurowych, środków czystości oraz inne czynności administracyjne.

Nasze wymagania

  • ukończone studia wyższe I stopnia (licencjat),

  • wysokie zdolności analityczne,

  • dobra znajomość programu Excel,

  • znajomość j. angielskie na poziomie minimum C1,

  • mile widziane doświadczenie związane z prowadzeniem operacji importowych,

  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

To oferujemy

  • praca w niewielkim, sympatycznym zespole pracowników,

  • komfortowe warunki biurowe,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • prywatna opieka medyczna,

  • możliwość stałego rozwoju kompetencji.

WOLFF POLIGRAFIA SP. Z O.O.

Wolff Poligrafia Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w dostawach materiałów produkcyjnych dla branży poligraficznej. Pomimo niedużej organizacji firma jest zdecydowanym liderem rynku w zakresie dostaw materiałów stanowiących jej główny asortyment sprzedaży. W celu podniesienia efektywności zarządzania firma poszukuje osoby z niewielkim doświadczeniem zawodowym, która będzie pracować bezpośrednio z dyrektorem zarządzającym w zakresie prowadzenia analiz biznesowych oraz realizacji operacji importowych, a także zajmować się działaniami administracyjnymi związanym z funkcjonowaniem biura.

Przewiń do profilu firmy

Osoby aplikujące proszone są o podanie oczekiwań finansowych.